

Коробка приладова безгалогенна з з'ємними перегородками 80x71x37 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА ПРИЛАДОВА ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕННИХ КАНАЛІВ PK
Глуха приладова коробка з з`ємними перегородками. Дозволяє встановити кілька приладів в загальній рамці. Під коробкою можна вставити екрануючий канал SK 40X20.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0275 kg/шт
- Колір: білий
- Матеріал: HF
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 90 °C
- Ширина: 80 mm
- Висота: 71 mm
- Глибина: 37 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Відстань при з'єднанні двох коробок: 71 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0275 kg/шт |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Глибина | 37 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | HF |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
| Ширина | 80 mm |
- Ціна: від 95,57 ₴

