


Вогнестійка коробка для гіпсокартону та бетону, 400 В, діаметр 73 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ВОГНЕСТІЙКА КОРОБКА
Приладова вогнестійка коробка для протипожежних перегородок. Підходить для установки в гіпсокартон і бетон. Призначено для напруги до 400 В. Впускні отвори виконані з гнучкого матеріалу. Гарантована воздухонепрониклість проходу, навіть якщо в коробку вставлені кабель або труба. У разі пожежі, матеріал коробки швидко змінює свій об'єм (набухає) і, таким чином, закриває отвір для установки коробки і перешкоджає проходженню вогню через перегородку. Діаметр монтажного отвору складає 73 мм. Гвинти і металеві ніжки забезпечені триходова різьбленням для швидкої установки. Підходить для будівель з підвищеними вимогами до особистого і майнового захисту в разі виникнення пожежі.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0620 kg/шт
- Колір: чорний + сірий
- Матеріал: PP
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Звукоізоляція: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 73 mm
- Висота: 65 mm
- Глибина: 47 mm
- Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору: 73 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Дозволяє установку подвійної розетки: так
- Ступінь захисту: IP 30
- Стандарти вогнестійкості: EI 15 - EI 120
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0620 kg/шт |
| Глибина | 47 mm |
| Дозволяє установку подвійної розетки | Да |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 73 mm |
| Звукоізоляція | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PP |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти вогнестійкості | EI 15 - EI 120 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 73 mm |
- Ціна: від 487,41 ₴

