
Еквіпотенціальна клемна колодка для нульового потенціалу PA6, температура -30 до +105 °C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕКВІПОТЕНЦІАЛЬНА КЛЕМНА КОЛОДКА
Використовується для основного з'єднання відповідно до ČSN 1-35 2000-4-41. Використовуйте лише для нульового потенціалу, не можна використовувати як фазовий потенціал, тощо. Може бути використаний у KO 100 E.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1350 kg/шт
- Матеріал: PA6
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -30 - 105 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 104 mm
- Висота: 40 - 48 mm
- Глибина: 60 mm
- Січення підключеного провідника: 8 x 0,75 - 10
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: 6 x 1,5 - 16
- Опис упаковки: A1 - F
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1350 kg/шт |
| Глибина | 60 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PA6 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | без крихти |
| Січення підключеного провідника | 8 x 0,75 - 10; 6 x 1,5 - 16 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -30 - 105 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 104 mm |
- Ціна: від 1 222,77 ₴

