

Канал безгалогенний для кабелів 2 м, 80 mm, вогнестійкий, антибактеріальний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КАНАЛ БЕЗГАЛОГЕННИЙ
Призначено для вставки декількох кабелів або кабелів більшого діаметру. Можливість вставки перегородок PEKD 40HF. 1 шт на 1 м.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,5000 kg/m
- Колір: білий
- Матеріал: HF
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 90 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ударостійкість: 1 J
- Антибактеріальні: так
- Ширина: 80 mm
- Висота: 40 mm
- Довжина: 2 m
- Внутрішня поверхня: 2430 mm2
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 40
- Стандарти: ČSN EN 50 085-1
- Опис упаковки: упаковка - картон
- З захистним шаром фольги: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні | Да |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,5000 kg/m |
| Внутрішня поверхня | 2430 mm2 |
| Довжина | 2 m |
| З засистим кулею фольги | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | HF |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | паковання — картон |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 1 J |
| Ширина | 80 mm |
- Ціна: від 750,66 ₴

