

Кришка IP 66 зі сталевим болтом для ущільнення кабелів та труб
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КРИШКА З IP ЗАХИСТОМ
Для установки в середовищі, що потребує захисту IP 66. Вбудоване отвірне ущільнення для монтажу на основний матеріал. Призначено для прямого монтажу на поверхню без необхідності утеплення. Ідеальне ущільнення кабелів і труб. Болт із нержавіючої сталі для монтажу кришки та гвинтових ковпачків, включених у комплект. Додаткова установка спеціального термінального блоку (S-KSK 2). Вбудоване кільце для кільцевої установки. Входи 4-20мм, 6-25мм, 5-32мм.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,2720 kg/шт
- Колір: світло-сірий RAL 7035
- Матеріал: PP, кришка - PA
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Стійка до ультрафіолетового випромінювання: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 1000 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 126 mm
- Висота: 126 mm
- Глибина: 76 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 66
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,2720 kg/шт |
| Глибина | 76 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PP, кришка - PA |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 1000 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Ступінь захисту | IP 66 |
| Стійка до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 126 mm |
- Ціна: від 518,21 ₴

