

Коробка приладова для серії Tango, негорюча, біла, PVC, 80,5x80,5 mm
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА ПРИЛАДОВА
Призначені для приладів серії Tango - ABB з великою глибиною приладу. Для установки на матеріали класу реакції на вогонь E або F використовуйте теплоізоляційну підкладку.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0440 kg/шт
- Колір: білий
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 80,5 mm
- Висота: 80,5 mm
- Глибина: 28 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0440 kg/шт |
| Глибина | 28 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80,5 mm |
- Ціна: від 38,76 ₴

