

Кабельний канал 2 м білий PVC з подвійним замком для стін та стелі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КАБЕЛЬ КАНАЛ
Кабель канал має класичну форму та призначений для монтажу на стіну або стелю. Подвійний замок кришки збільшує жорсткість кабельного каналу і забезпечує міцнішу фіксацію кришки.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1600 kg/m
- Колір: білий
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Метод монтажу: самоклеюча стрічка
- Ударостійкість: 0,5 J
- Антибактеріальні: так
- Ширина: 24 mm
- Висота: 22 mm
- Довжина: 2 m
- Внутрішня поверхня: 400 mm2
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 40
- Стандарти: ČSN EN 50 085-1
- Опис упаковки: упаковка - картон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,1600 kg/m |
| Внутрішня поверхня | 400 mm2 |
| Довжина | 2 m |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Метод монтажу | самоклеюча стрічка |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | паковання — картон |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 0,5 J |
| Ширина | 24 mm |
- Ціна: від 96,10 ₴

