

Монтажна панель для теплоізоляції 50-300 мм, навантаження 40 Н - надійна конструкція
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МОНТАЖНА ПАНЕЛЬ ДЛЯ ТЕПЛОЇЗОЛЯЦІЇ
Розширені системи для монтажу електрообладнання (зовнішнє освітлення, датчики руху, розетки 400 В та ін.) На ізольованих фасадах будинків товщиною 50 - 300 мм. Усуває створення теплових мостів. Навантаження 40 Н на відстані 180 мм від стіни. В 4 рази більша площа установки, ніж у MDZ. В комплект входять дюбелі, гвинти та кришка для транспортування. Гвинти діаметром від 4 до 5 мм придатні для монтажної пластини. Надійна конструкція.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,9418 kg/шт
- Матеріал: PP
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: 400 V
- Номінальний струм: 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 238 mm
- Висота: 238 mm
- Глибина: 317,5 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Опис упаковки: Упаковано в окремі коробки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,9418 kg/шт |
| Глибина | 317,5 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PP |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | 400 V |
| Номінальний струм | 16 A |
| Опис упаковки | Упаковано в окремі коробки |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 238 mm |
- Ціна: від 2 105,21 ₴

