

Модульна розетка Quadro з захисним штифтом 250 В, 16 A для мідного кабелю 1,5-2,5 мм2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МОДУЛЬНА РОЗЕТКА QUADRO З ЗАХИСНИМ ШТИФТОМ
Модульна розетка QUADRO з захисним штифтом призначена для використання з мідним кабелем від 1,5 до 2,5 мм². Кріплення дроту здійснюється за допомогою гвинтів, що забезпечує надійне з'єднання. Розетка витримує номінальну напругу 250 В змінного струму та номінальний струм 16 A. Модулі можуть підключатися послідовно, визначаючи максимальну кількість каналів або коробок. Розетка підтримує систему PIN (зі шпилькою) і систему SCHUKO (з пружинними контактами), які відповідають стандартам, що діють у різних країнах. Це також відноситься до коробок для підлоги KOPOBOX і багатоцільових коробок KOPOBOX MINI.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0398 kg/шт
- Колір: червоний
- Матеріал: PC-ABS
- Номінальна напруга: 250 V
- Номінальний струм: 16 A
- Ширина: 45 mm
- Висота: 45 mm
- Глибина: 38 mm
- Ступінь захисту: IP 20
- Момент затягування: 0,6 Nm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0398 kg/шт |
| Глибина | 38 mm |
| Матеріал | PC-ABS |
| Момент затягування | 0,6 Nm |
| Номінальна напруга | 250 V |
| Номінальний струм | 16 A |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Ширина | 45 mm |
- Ціна: від 309,22 ₴

