

Вогнестійка коробка зі звукоізоляцією до 69 дБ, 90 хв. захисту, чорна сіра помаранчева
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВОГНЕСТІЙКА КОРОБКА
У разі пожежі коробка забезпечує цілісність лінії та ізоляцію до 90 хвилин (EI 15 - EI 90). Вхідні отвори виготовлені з гнучкого матеріалу. Вогнестійкий матеріал розташований поза коробкою. Діаметр свердла для установки 73 мм. Бокс звукоізоляційний (шумоізоляція до 69 дБ). Кріпильні гвинти оснащені дворізьбовою конструкцією з пластиковими накладками для швидкого монтажу. Бокс призначений для об'єктів з підвищеною потребою в засобах захисту людей та майна.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0466 kg/шт
- Матеріал: PP
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Звукоізоляція: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 73 mm
- Висота: 60 mm
- Глибина: 48 mm
- Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору: 73 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 30
- Стандарти вогнестійкості: EI 15 - EI 90
- Колір: чорний + сірий + помаранчевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0466 kg/шт |
| Глибина | 48 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 73 mm |
| Звукоізоляція | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PP |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти вогнестійкості | EI 15 - EI 90 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Колір | чорний + сірий + помаранчевий |
| Ширина | 73 mm |
- Ціна: від 341,40 ₴

