

Набір рівнів для регулювання висоти коробки KUP 57/80, 4 елементи, PE
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАБІР НІВЕЛІРІВ
Для того щоб встановити точну висоту універсальної коробки KUP 57 або KUP 80 під час заливки бетонних підлог використовуйте комплект що включає в себе 4 набори елементів. Загвинчувальна канавка дозволяє зручно регулювати висоту.
Ключові характеристики
Детальні технічні дані
- Вага: 0,0745 kg/шт
- Матеріал: PE
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, температура експлуатації: -5 - 105 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Діаметр: 57 mm
- Глибина: 55 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0745 kg/шт |
| Глибина | 55 mm |
| Діаметр | 57 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PE |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 105 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
- Ціна: від 537,32 ₴

