

Грунтовий канал для електромереж, 2 м, сірий корпус, синя кришка, PVC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГРУНТОВИЙ КАНАЛ
Підземні канали призначені для механічного захисту електричних мереж, які будуть проходити під землею. Ці нові вироби повністю замінили старі бетонні канали, згідно нових технічних умов прокладки електричних комунікацій під землею. Ці канали можна використовувати для захисту існуючих підземних електромереж. Підземні канали можливо поставляти з червоною кришкою (KOPOKAN 4 поставляється тільки в чорному кольорі). З'єднання каналів здійснюється за допомогою з'єднувача, а верхня частина перекривається кришкою, тим самим з'єднуючи окремі канали. Межа міцності на стискання протестовано на довжині 300 мм. Підземні канали виготовлені відповідно до EN 61386-1 і EN 61386-24.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 5,5000 kg/m
- Колір: сірий корпус / синя кришка
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Механічна стійкість: 250 N/20 cm
- Довжина: 2 m
- Внутрішній розмір: 200 x 125
- Допуски: довжина ± 10 мм
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 30
- Стандарти: ČSN EN 61386-1, ČSN EN 61386-24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5000 kg/m |
| Внутрішній розмір | 200 x 125 |
| Довжина | 2 m |
| Допуски | довжина ± 10 мм |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Механічна стійкість | 250 N/20 cm |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1, ČSN EN 61386-24 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Колір | сірий корпус /синя кришка |
- Ціна: від 1 565,83 ₴

