
Тонкий металевий перегородка з ПВХ, негорючий, 7 мм, 2 м, ПЕРЕБІРКА
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕБІРКА
Тонкий шар металевої фольги надає властивості, подібні властивостям перегородки з металу, але вона значно легше. Окремі перегородки повинні бути з'єднані за допомогою з'єднувального проводу PLSK.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1210 kg/m
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Ширина: 7 mm
- Висота: 45 mm
- Довжина: 2 m
- Стандарти: ČSN EN 50 085-1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,1210 kg/m |
| Довжина | 2 m |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Ширина | 7 mm |
- Ціна: від 157,69 ₴

