
Гнучка безгалогенна труба 25 мм, для монтажу в небезпечних зонах, SUPER MONOFLEX HFPP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SUPER MONOFLEX HFPP - ГНУЧКА ТРУБА З СЕРЕДНЬОЮ МЕХАНІЧНОЮ МІЦНІСТЮ (EN)
Гнучка безгалогенна самозагасаюча труба, виготовлена з поліпропілену з низькою димоутворюваністю. Призначена для монтажу на поверхні, в штукатурці, під штукатуркою або в бетон. Труба підходить для використання в пустотілих стінах, штукатурці стін і стель. Вона може бути встановлена в приміщеннях, де є небезпека вибуху горючих газів і парів (зона 2) та у приміщеннях, де існує небезпека вибуху горючого пилу (зона 22). Використовується в місцях, де безпека людей і майна є пріоритетом, наприклад, у громадських будівлях, лікарнях, школах, театрах, залах аеропортів, торгових центрах тощо.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0850 kg/m
- Колір: сірий
- Матеріал: PP
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, температура експлуатації: -25 - 105 °C
- Механічна стійкість: 750 N/5cm
- Зовнішній діаметр: 25 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 18,3 mm
- Допуски: Довжина ± 1%
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 34222
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0850 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 25 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 18,3 mm |
| Допуски | Довжина ± 1% |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 34222 |
| Матеріал | PP |
| Механічна стійкість | 750 N/5cm |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 105 °C |
- Ціна: від 78,05 ₴

