

КОЛІНО ДЛЯ СТАЛЕВОЇ ТРУБИ 16mm ЧОРНЕ, ТЕРМОСТІЙКЕ -45° до 250°C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛІНО ДЛЯ СТАЛЕВОЇ РІЗЬБОВОЇ ЛАКОВАНОЇ ТРУБИ (EN)
Відводи забезпечені роз'ємом на одному боці.
Ключові характеристики
Подробиці
- Вага: 0,2100 kg/шт
- Колір: чорний
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 4000 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Зовнішній діаметр: 16 mm
- Радіус вигину: 55 mm
- Кут: 90 °
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Тип різьби: M16 x 1,5
- Класифікаційний код: 55561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2100 kg/шт |
| Зовнішній діаметр | 16 mm |
| Класифікаційний код | 55561 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 4000 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Радіус вигину | 55 mm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
| Тип різі | M16 x 1,5 |
| Угол | 90 ° |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
- Ціна: від 296,27 ₴

