

Універсальна коробка з відкидною кришкою для термоізоляції фасадів 120-300 мм, VO 180
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА УНІВЕРСАЛЬНА З ВІДКИДНОЮ КРИШКОЮ (ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРИ ТЕРМОІЗОЛЯЦІЇ БУДИНКІВ)
Для установки в утеплений фасад товщиною 120 до 300 мм. Застосовується як розподільча коробка, коробка для клеми блискавкозахисту і ін. Регульована глибина коробки. В комплект входить коробка, відкидна кришка VO 180, зовнішня і внутрішня ізоляція, монтажна панель і саморізи з нержавіючої сталі. Міцна конструкція.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,8734 kg/шт
- Матеріал: труба - PP, коробка - PC - ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 500 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 156 mm
- Висота: 196 mm
- Глибина: 273 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 30 - 44
- Опис упаковки: Упаковано окремо в картон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,8734 kg/шт |
| Глибина | 273 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | труба — PP, коробка — PC — ABS |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 500 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Опис упаковки | Упаковано окремо в картон |
| Ступінь захисту | IP 30 - 44 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 156 mm |
- Ціна: від 2 028,22 ₴

