

Гнучка еластична труба для бетонування та штукатурення, 32 мм, помаранчева
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГНУЧКА / ЕЛАСТИЧНА ТРУБА З НИЗЬКОЮ МЕХАНІЧНОЮ СТІЙКІСТЮ (EN)
Гнучка та еластична труба, ідеально підходить для монолітного бетонування або оштукатурення. Вона виготовлена з безгалогенного матеріалу, що забезпечує надійність у використанні.
Ключові характеристики
Подробиці технічних даних
- Вага: 0,0790 kg/m
- Колір: помаранчевий
- Матеріал: PE
- Безгалогенний матеріал: так
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 90 °C
- Механічна стійкість: 320 N/5cm
- Зовнішній діаметр: 32 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 24,3 mm
- Допуски: Довжина ± 1%
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1
- Класифікаційний код: 22423
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Опис упаковки: з проводом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0790 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 32 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 24,3 mm |
| Допуски | Довжина ± 1% |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 |
| Класифікаційний код | 22423 |
| Матеріал | PE |
| Механічна стійкість | 320 N/5cm |
| Опис упаковки | з проводом |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
- Ціна: від 52,56 ₴

