
Коробка приладова безгалогенна для установки подвійної розетки, біла, PK
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА ПРИЛАДОВА ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕННИХ КАНАЛІВ PK
Ця коробка призначена для вставлення екрануючого каналу SK 40X. Після видалення стовпчиків для приладових гвинтів на вертикальній осі можливе встановлення подвійної розетки.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0280 kg/шт
- Колір: білий
- Матеріал: HF
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Ширина: 71 mm
- Висота: 75 mm
- Глибина: 60 mm
- Додаток: PK 110X65 D HF_HD, PK 170X65 D HF_HD
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Відстань при з'єднанні двох коробок: 71 mm
- Дозволяє установку подвійної розетки: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0280 kg/шт |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Глибина | 60 mm |
| Додаток | PK 110X65 D HF_HD, PK 170X65 D HF_HD |
| Дозволяє установку подвійної розетки | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | HF |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Колір | Білий |
| Ширина | 71 mm |
- Ціна: від 60 ₴

