


Коробка з втулками S-96 для вологих і корозійних середовищ, темно-сіра PVC, IP 54
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА З ВТУЛКАМИ 1611 ТА ТЕРМІНАЛЬНИМ БЛОКОМ S-96
Коробка з втулками 1611 та термінальним блоком S-96 призначена для використання в середовищі з підвищеною вологістю, пилом та в умовах підвищеного хімічного і корозійного впливу. Вона ідеально підходить для зон з підвищеним ризиком механічних пошкоджень. Універсальні прокладки для кабелів і труб забезпечують додаткову зручність, а люверси можна замовити окремо. Для установки на матеріалах з класом горіння E або F рекомендується використовувати теплоізоляційний килимок.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,3720 kg/шт
- Колір: темно-сірий RAL 7012
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 116 mm
- Висота: 116 mm
- Глибина: 55 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Ступінь захисту: IP 54
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,3720 kg/шт |
| Глибина | 55 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Колір | темно-сірий RAL 7012 |
| Ширина | 116 mm |
- Ціна: від 563,87 ₴

