

Фіксуюча кришка для розподільних коробок, термостійка, сірий, 170x210 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФІКСУЮЧА КРИШКА ДЛЯ РОЗПОДІЛЬНИХ КОРОБОК
Кришка, що відкривається для коробок KUZ-VO та KUZ-VOI.
Ключові характеристики
Основні параметри
- Вага: 0,1680 kg/шт
- Колір: сірий
- Матеріал: PC-ABS
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 170 mm
- Висота: 210 mm
- Глибина: 12 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,1680 kg/шт |
| Глибина | 12 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PC-ABS |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 170 mm |
- Ціна: від 585,11 ₴

