

Сталева оцинкована труба для механічного захисту проводів, довжина 3 м, діаметр 20 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТАЛЕВА ТРУБА ОЦИНКОВАНА (EN)
Труби для механічного захисту проводів і кабелів. Різьбові труби поставляються з одним з'єднувачем. При використанні труб разом з втулкою 4813 / P - 4842 / P і 4913 до 4942 зменшується діапазон використання -5 - + 60 ° C.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,6900 kg/m
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 4000 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 20 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 15,8 mm
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Тип різьби: M20 x 1,5
- Класифікаційний код: 55561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Максимум навантаження на вогнестійкість: 10 kg
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,6900 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 20 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 15,8 mm |
| Довжина | 3 m |
| Класифікаційний код | 55561 |
| Максимум навантаження на вогнестійкість | 10 kg |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 4000 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
| Тип різі | M20 x 1,5 |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
- Ціна: від 272,38 ₴

