

Коліно для алюмінієвої безшовної труби 20 мм, термостійкість -45 до 250 °C, кут 90°, ČSN EN 61386-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛІНО ДЛЯ АЛЮМІНІЄВОЇ БЕЗШОВНОЇ ТРУБИ (EN)
Коліна на обох кінцях забезпечені роз'ємами, що робить їх ідеальними для використання в системах з безшовних алюмінієвих труб. Вони забезпечують високу механічну стійкість і термостійкість, що дозволяє використовувати їх в різних умовах експлуатації.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0440 kg/шт
- Матеріал: Al
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Внутрішній діаметр: 20 mm
- Радіус вигину: 70 mm
- Кут: 90 °
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0440 kg/шт |
| Внутрішній діаметр. | 20 mm |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Al |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Радіус вигину | 70 mm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
| Угол | 90 ° |
- Ціна: від 413,18 ₴

