

Коробка приладова безгалогенна, негорюча, діаметр 68 мм, для захисту людей та майна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА ПРИЛАДОВА БЕЗГАЛОГЕННА
Для приміщень з підвищеною потребою в захисті людей та майна. Впускні отвори, виготовлені з еластичного матеріалу. Монтаж кабелю здійснюється шляхом проколювання мембрани гострим інструментом (наприклад, викрутка), а потім вставити кабель, або шляхом вилучення мембрани. Повітрянепроникність забезпечується навіть при встановлених кабелях або трубах. Гвинти оснащені трьохкроковою різьбою для швидкої установки. При монтажі не потрібно обробляти край гіпсокартону.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0240 kg/шт
- Матеріал: PP
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Діаметр: 68 mm
- Глибина: 45 mm
- Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору: 68 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0240 kg/шт |
| Глибина | 45 mm |
| Діаметр | 68 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 68 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PP |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
- Ціна: від 71,68 ₴

