

Двосторонній хомут для металевих труб 55,3x10 мм, гарячеоцинкований, ČSN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОСТОРОННІЙ ХОМУТ(ČSN)
Хомути призначені для кріплення гнучких металевих труб на матеріал основи.
Ключові характеристики
Подробиці про товар:
- Вага: 0,0061 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: гарячеоцинкований
- Вимір: 55,3 x 10 mm
- Товщина: 0,8 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 28,3 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 4,3 mm
- Класифікаційний код: 3456210
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0061 kg/шт |
| Вимір | 55,3 x 10 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 28,3 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 4,3 mm |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гарячеоцинкований |
- Ціна: від 15,40 ₴

