

Фіксуюча кришка для коробок KUZ, біла, термостійка, 170x210 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФІКСУЮЧА КРИШКА ДЛЯ КОРОБОК KUZ
Кришка для коробок KUZ-V, KUZ-VI, і KO 180/LD — це надійний і якісний аксесуар, що забезпечує захист ваших електричних компонентів. Вона виготовлена з безсвинцевого та негорючого матеріалу, що гарантує безпеку в експлуатації.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1310 kg/шт
- Колір: білий
- Матеріал: PC-ABS
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 170 mm
- Висота: 210 mm
- Глибина: 4,5 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,1310 kg/шт |
| Глибина | 4,5 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PC-ABS |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 170 mm |
- Ціна: від 341,40 ₴

