

Алюмінієва безшовна труба 20 mm, термостійка -45 до 250 °C, 3 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АЛЮМІНІЄВА БЕЗШОВНА ТРУБА (EN)
Труби для механічного захисту провідників і кабелів, використання в промислових установках, висока корозійна стійкість - група 4.
Ключові характеристики
Основні технічні дані
- Вага: 0,1283 kg/m
- Матеріал: Al
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 20 mm
- Внутрішній діаметр: 18 mm
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1283 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 20 mm |
| Внутрішній діаметр. | 18 mm |
| Довжина | 3 m |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Al |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
- Ціна: від 166,19 ₴

