

Монтажна панель для теплоізоляції 50-200 мм, навантаження 40 Н, дюбелі в комплекті
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МОНТАЖНА ПАНЕЛЬ ДЛЯ ТЕПЛОЇЗОЛЯЦІЇ
Монтажна панель призначена для встановлення електроустаткування, такого як зовнішнє освітлення, датчики руху, розетки 400 В та інші пристрої, на ізольованих фасадах будинків товщиною 50 - 200 мм. Вона усуває створення теплових мостів і витримує навантаження до 40 Н на відстані 180 мм від стіни. Також є можливість створення довільної зони при використанні декількох монтажних плит. У комплекті йдуть високоякісні дюбелі та монтажні гвинти, які діаметром від 4 до 5 мм придатні для монтажної пластини. Конструкція панелі надійна та довговічна.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,7420 kg/шт
- Матеріал: PP
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 238 mm
- Висота: 238 mm
- Глибина: 200 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Опис упаковки: Упаковано в окремі коробки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,7420 kg/шт |
| Глибина | 200 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PP |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Опис упаковки | Упаковано в окремі коробки |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 238 mm |
- Ціна: від 1 686,29 ₴

