

Прямокутний безгалогенний короб для кабелів 2 м, білий, IP 40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРЯМОКУТНИЙ КОРОБ. БЕЗГАЛОГЕННИЙ
Не містить галогенів, підходить для середовищ з високою концентрацією людей. Класична форма. Призначений для монтажу на стіну або стелю. Подвійний замок кришки збільшує жорсткість кабельного каналу і забезпечує міцнішу фіксацію кришки.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1150 kg/m
- Колір: білий
- Матеріал: HF
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 90 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Механічний захист: IK06
- Ударостійкість: 1 J
- Антибактеріальні: так
- Ширина: 21 mm
- Висота: 19 mm
- Довжина: 2 m
- Внутрішня поверхня: 260 mm2
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 40
- Стандарти: ČSN EN 50 085-1
- Опис упаковки: упаковка - картон
- З захистним шаром фольги: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні | Да |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,1150 kg/m |
| Внутрішня поверхня | 260 mm2 |
| Довжина | 2 m |
| З засистим кулею фольги | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | HF |
| Механічний захист | IK06 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | паковання — картон |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 1 J |
| Ширина | 21 mm |
| Основні | |
| Тип | Кабель |
- Ціна: від 167,25 ₴

