

Гнучка металева труба для механічного захисту кабелів, діаметр 28,9 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГНУЧКА МЕТАЛЕВА ТРУБА
Труби підходять для механічного захисту проводів та кабелів в приміщенні. Вони складаються з верхніх оцинкованих сталевих шарів, шару цинку 3-4 мікрон та внутрішніх ізоляційних шарів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,3300 kg/m
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічна стійкість: 750 N/5cm
- Зовнішній діаметр: 28,9 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 22.9 mm
- Класифікаційний код: 33522
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,3300 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 28,9 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 22.9 mm |
| Класифікаційний код | 3352 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 750 N/5cm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
- Ціна: від 445,17 ₴

