

Хомут для труб 32 мм вогнестійкий, термостійкість -45 - 250 °C, DOBRMAN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХОМУТ DOBRMAN
Хомут DOBRMAN призначений для кріплення труб на основу. Для полегшення монтажу хомут має в місці кріплення паз, завдяки якому при монтажі немає необхідності повністю відділяти верхню частину хомута. Хомути можуть бути використані для вогнестійких систем.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0179 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: оцинковка електролізом
- Термостійкість, температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Ширина: 15 mm
- Висота: 42 mm
- Довжина: 42 mm
- Труба зовнішній діаметр: 32 mm
- Внутрішній діаметр: 32 mm
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Тип різьби: M6
- Класифікаційний код: 3456210
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 32
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0179 kg/шт |
| Внутрішній діаметр. | 32 mm |
| Довжина | 42 mm |
| Для труб | 32 |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковка елетролізом |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
| Тип різі | M6 |
| Труба Зовнішній діаметр | 32 mm |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
| Ширина | 15 mm |
- Ціна: від 22,83 ₴

