

Приладовий носій для вбудованих розеток 400В 16А, сталь ZnCr
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРИЛАДОВИЙ НОСІЙ
Приладовий носій для установки вбудованих розеток 400 В (16 А). Встановлення під монтажну пластину, що поставляється в комплекти КУЗ-ВО та КУЗ-ВОІ. Він включає гвинт M4X6 та заземлюючу підставку. Слот для фіксації висувних ящиків 60 мм. Поверхня ZnCr.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1451 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: ZNCR
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Ширина: 82 mm
- Висота: 92 mm
- Глибина: 42 mm
- Опис упаковки: упаковано 1 шт в фользі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1451 kg/шт |
| Глибина | 42 mm |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Опис упаковки | упаковано 1 шт в фользі |
| Покриття | ZNCR |
| Ширина | 82 mm |
- Ціна: від 2 483,78 ₴

