

ХОМУТ OMEGA для сталевих труб Ø39-52 мм, термостійкість -60 до 250 °C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХОМУТ OMEGA
Хомут OMEGA призначений для кріплення фарбованих EN сталевих труб. Він забезпечує надійне приєднання сталевих труб CSN до матервала основи.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0280 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічний захист: IK10
- Ширина: 18 mm
- Висота: 50 mm
- Довжина: 88 mm
- Внутрішній діаметр: 39 - 52 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 6,3 x 9,8
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Класифікаційний код: 3456210
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 50
- Покриття: оцинкування методом Сендзимір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0280 kg/шт |
| Внутрішній діаметр. | 39 - 52 mm |
| Довжина | 88 mm |
| Для труб | 50 |
| Діаметр отвору для монтажу | 6,3 x 9,8 |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічний захист | IK10 |
| Покриття | оцинкування методом Сендзимір |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
| Ширина | 18 mm |
- Ціна: від 193,80 ₴

