

Прямокутний короб для настінного монтажу, антибактеріальний, 2 м, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРЯМОКУТНИЙ КОРОБ
Стандартна форма. Призначено для настінного або стельового монтажу.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0780 kg/m
- Колір: білий
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Механічний захист: IK06
- Ударостійкість: 0,5 J
- Антибактеріальні: так
- Ширина: 15 mm
- Висота: 10 mm
- Довжина: 2 m
- Внутрішня поверхня: 104 mm2
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 40
- Стандарти: ČSN EN 50 085-1
- Опис упаковки: упаковка - плівка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0780 kg/m |
| Внутрішня поверхня | 104 mm2 |
| Довжина | 2 m |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Механічний захист | IK06 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | упаковка - плівка |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 0,5 J |
| Ширина | 15 mm |
- Ціна: від 34,51 ₴

