
Розетка без заземлення Prima, біла, 16A, відкритий монтаж, глянцева
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prima, Розетка без заземлення, біла
Розетка Prima без заземлення — ідеальний варіант для використання в умовах, де немає потреби в заземленні. Цей продукт поєднує в собі сучасний дизайн і високу функціональність, що робить його відмінним вибором для будь-якого інтер'єру.
Ключові характеристики
Основні дані
- Найменування асортименту: Prima
- Тип виробу або компоненту: Розетка
- Опис стандарту роз'єму: Без заземлення
- Форма поставки: Повний комплект
- Колір кришки: Білий
- Тип клем: Підйомні клеми
- Монтаж: Відкритий
- Кількість розеток: 1
- Номінальний струм: 16 A на 250 В змінний струм
- Ємність клем: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Структура дроту: Гнучкий/Жорсткий
- Довжина зачистки проводів: 11 мм
- Матеріал видимих частин: PA6 FR850
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Висота: 61 мм
- Ширина: 61 мм
- Глибина: 31 мм
- Маса нетто: 0,049 кг
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Гарантія: 18 місяців
Упаковка
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Висота 1 упаковки: 3,500 см
- Ширина 1 упаковки: 6,500 см
- Довжина 1 упаковки: 6,500 см
- Вага 1 упаковки: 47,400 г
- Тип 2 упаковки: BB1
- Кількість одиниць у 2 упаковці: 10
- Висота 2 упаковки: 10,000 см
- Ширина 2 упаковки: 18,500 см
- Довжина 2 упаковки: 24,000 см
- Вага 2 упаковки: 585,000 г
- Тип 3 упаковки: S04
- Кількість одиниць у 3 упаковці: 100
- Висота 3 упаковки: 30,000 см
- Ширина 3 упаковки: 40,000 см
- Довжина 3 упаковки: 60,000 см
- Вага 3 упаковки: 6,500 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 упаковки | 47,400 г |
| Висота 1 упаковки | 3,500 см |
| Висота 2 упаковки | 10000 см |
| Глибина | 31 мм |
| Довжина 1 упаковки | 6,500 см |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Кількість розеток | 1 |
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Маса нетто | 0,049 кг |
| Монтаж | Відкритий |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В змінний струм |
| Опис стандарту роз'єму | Без заземлення |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Тип 1 паковання | PCE |
| Тип 2 паковання | BB1 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Форма постачання | Повний комплект |
| Ширина | 61 мм |
| Ширина 1 паковання | 6,500 см |
| колір кришки | Білий |
| матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| найменування асортименту | Prima |
| структура дроту | ГнучкийЖорсткий |
| тип клем | Підйомні клеми |
| ємність клем | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
- Ціна: від 141,27 ₴

