
Подвійна розетка без заземлення 16А бежева, Prima - гвинтова клема, відкритий монтаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prima, Подвійна розетка без заземлення, 16А, бежева
Подвійна розетка Prima без заземлення - це надійне та зручне рішення для підключення електроприладів у вашому домі або офісі. Завдяки своєму стильному бежевому кольору та сучасному дизайну, вона ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Найменування асортименту: Prima
- Тип виробу або компоненту: Розетка
- Опис стандарту роз'єму: Без заземлення
- Форма поставки: Повний комплект
- Колір кришки: Бежевий
- Тип клем: Гвинт
- Монтаж: Відкритий
- Кількість розеток: 2
- Номінальний струм: 16 A на 250 В змінний струм
- Ємність клем: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Структура дроту: Жорсткий/Гнучкий
- Довжина зачистки проводів: 11 мм
- Матеріал видимих частин: PA6 FR850
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Висота: 101 мм
- Ширина: 61 мм
- Глибина: 31 мм
- Маса нетто: 0,0715 кг
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Висота 1 упаковки: 1,000 см
- Ширина 1 упаковки: 9,000 см
- Довжина 1 упаковки: 23,000 см
- Вага 1 упаковки: 74,000 г
- Тип 2 упаковки: BB1
- Кількість одиниць у 2 упаковці: 10
- Висота 2 упаковки: 8,500 см
- Ширина 2 упаковки: 16,000 см
- Довжина 2 упаковки: 26,000 см
- Вага 2 упаковки: 827,000 г
- Тип 3 упаковки: S04
- Кількість одиниць у 3 упаковці: 120
- Висота 3 упаковки: 30,000 см
- Ширина 3 упаковки: 40,000 см
- Довжина 3 упаковки: 60,000 см
- Вага 3 упаковки: 10,574 кг
Гарантія: 18 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 упаковки | 74,000 г |
| Висота 1 упаковки | 1,000 см |
| Висота 2 упаковки | 8,500 см |
| Глибина | 31 мм |
| Довжина 1 упаковки | 23,000 см |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Маса нетто | 0,0715 кг |
| Монтаж | Відкритий |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В змінний струм |
| Опис стандарту роз'єму | Без заземлення |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Тип 1 паковання | PCE |
| Тип 2 паковання | BB1 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Форма постачання | Повний комплект |
| Ширина | 61 мм |
| Ширина 1 паковання | 9,000 см |
| колір кришки | Бежевий |
| матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| найменування асортименту | Prima |
| структура дроту | Жорсткий Гнучкий |
| тип клем | Гвинт |
| ємність клем | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
- Ціна: від 179,52 ₴

