
Розетка з заземленням Cedar Plus, 1 розетка, захисні шторки, біла
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
РОЗЕТКА ФРАН. СТАНД. CEDAR PLUS
Розетка серії Cedar Plus - це надійний та функціональний елемент електропостачання, який має сучасний дизайн та забезпечує високий рівень безпеки завдяки захисним шторкам. Вона підходить для відкритого монтажу і забезпечує зручність використання в будь-яких умовах.
Ключові характеристики
Загальні дані
- Назва серії: Cedar Plus
- Тип виробу: Розетка
- Опис стандарту роз'єму: Контакт заземлення
- Кількість розеток: 1
- Форма поставки: Повний комплект
- Додаткові функції: Захисні шторки
- Колір кришки: Білий
- Монтаж: Відкритий
Технічні дані
- Діапазон потужності: 3680 Вт
- Номінальний струм: 16 A на 250 В змінний струм
- Тип клем: Підйомні клеми
- Ємність клем: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Структура дроту: Жорсткий, Гнучкий
- Довжина зачистки проводів: 11 мм
- Матеріал видимих частин: PA6 FR850
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Висота: 79 мм
- Ширина: 66 мм
- Глибина: 52 мм
- Маса нетто: 0,098 кг
- Сертифікація виробу: BBJ
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP44
Пакування
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Висота 1 упаковки: 5,000 см
- Ширина 1 упаковки: 7,000 см
- Довжина 1 упаковки: 8,000 см
- Вага 1 упаковки: 101,400 г
- Тип 2 упаковки: BB1
- Кількість одиниць у 2 упаковці: 10
- Висота 2 упаковки: 9,500 см
- Ширина 2 упаковки: 18,500 см
- Довжина 2 упаковки: 27,000 см
- Вага 2 упаковки: 1,109 кг
- Тип 3 упаковки: S03
- Кількість одиниць у 3 упаковці: 60
- Висота 3 упаковки: 30,000 см
- Ширина 3 упаковки: 30,000 см
- Довжина 3 упаковки: 40,000 см
- Вага 3 упаковки: 7,072 кг
Гарантія
Гарантія: 18 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 упаковки | 101,400 г |
| Висота 1 упаковки | 5,000 см |
| Глибина | 52 мм |
| Довжина 1 упаковки | 8,000 см |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Додаткові функції | Захисні шторки |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Кількість розеток | 1 |
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Маса нетто | 0,098 кг |
| Монтаж | Відкритий |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP44 |
| Назва серії | Cedar Plus |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В змінний струм |
| Опис стандарту роз'єму | Контакт заземлення |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Сертифікація виробу | BBJ |
| Тип 1 паковання | PCE |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Форма постачання | Повний комплект |
| Ширина | 66 мм |
| Ширина 1 паковання | 7,000 см |
| колір кришки | Білий |
| матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| структура дроту | Жорсткий Гнучкий |
| тип клем | Підйомні клеми |
| ємність клем | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
- Ціна: від 298,86 ₴

