
Розетка з заземленням 16А червона вбудована 2P+E, New Unica
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роз. з з/к з шторк 16А гвинт зажим черв.
Розетка механізму New Unica, яка забезпечує високу якість і надійність. Виконана в червоному кольорі (Pantone 1795C), вона ідеально впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Тип виробу або компоненту: Розетка
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Кількість розеток: 1
- Конфігурація вихідних полюсів: 2P + E
- Стандарт роз’єму: CEE 7/3 (Шуко) з заземленням під кутом 90°
- Номінальний струм: 16 A
- [Ue] номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50/60 Гц
- Кількість модулів: 2 модулі
- Спосіб кріплення: З кліпсою
- Клеми підключення: Гвинтові затискачі
- Поперечний переріз кабеля: 0…4 мм² (гнучкий і жорсткий)
- Мінімальна вимикаюча здатність: 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6
- Електрична зносостійкість: 10000 циклів, cos phi = 0,8
- Матеріал: Полікарбонат, клеми з CuZn37, контакт заземлення CuZn33
- Обробка поверхні: Антибактеріальний глянцевий
- Глибина встановлення: 30,5 мм
- Глибина: 40 мм
- Ширина: 45 мм
- Висота: 45 мм
- Маса нетто: 0,033 кг
- Температура навколишнього середовища для роботи: -5…35 °C
- Температура для зберігання: -5…50 °C
- Гарантія: 18 місяців
Стійкість до хімічних речовин
- Стійкий до спирту (70% та 96%)
- Стійкий до A-молочної кислоти
- Стійкий до розведеного четвертинного амонію
- Стійкий до розведеного відбілювача
- Стійкий до розведеного аміаку
- Стійкий до мильної води
- Стійкий до очищувача кришталю
- Стійкий до перекису водню 10 об'ємів
- Стійкий до гексану
Стандарти та сертифікація
- Стандарти: МЕК 60884-1, UNE 20315-1-1, UNE 20315-1-2, DIN VDE 0620-1
- Сертифікація: EAC, AENOR
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Відтінок кольору | Червоний (Pantone 1795C) |
| Діапазон | New Unica |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів, cos phi = 0,8 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Кількість розеток | 1 |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. флоу-пак |
| Матеріал | PC: Покриття механізмуPC (полікарбонат) GF10 FR: ОболонкаCuZn37: клемиCuZn33: контакт заземлення |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Область застосування продукту | Живлення |
| Опис виробу | Механізм |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Позиція заземлення | Заземлення під кутом 90° |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: гнучкий0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: жорсткий |
| Опір ізоляції | > 5 МОм на 500 В |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
- Ціна: від 246,84 ₴

