
Розетка з заземленням 16А, зі шторками, для вбудованого монтажу, зелена
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка з з/к, зі шторками, 16А, самозажимні клеми, зелений
Розетка зі шторками, призначена для вбудованого монтажу, забезпечує надійне і безпечне живлення електронних приладів. Завдяки самозажимним клемам, установка проводів стає простою і швидкою. Ця розетка є частиною серії New Unica, що гарантує високу якість та безпеку використання.
Ключові характеристики
Загальні дані
- Тип виробу: Розетка
- Діапазон: New Unica
- Область застосування: Живлення
- Кількість розеток: 1
Технічні дані
- Конфігурація вихідних полюсів: 2P + E
- Номінальний струм: 16 A
- [Ue] номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50/60 Гц
- Кількість модулів: 2 модулі
- Спосіб кріплення: З кліпсою
- Відтінок кольору: Зелений
- Клеми підключення: Гвинтові затискачі
- Поперечний переріз кабеля: 0…4 мм²
Матеріали та обробка
- Матеріал: PC (полікарбонат) GF10 FR
- Клеми: CuZn37, контакт заземлення: CuZn33
- Покриття поверхні: Глянцевий, антибактеріальний
Параметри установки
- Глибина встановлення: 30,5 мм
- Глибина: 40 мм
- Ширина: 45 мм
- Висота: 45 мм
- Маса нетто: 0,033 кг
Стійкість до впливів
- Стійкість до хімічних речовин: спирт, відбілювач, гексан, і інші
- Температура навколишнього середовища: -5…35 °C
- Температура для зберігання: -5…50 °C
- Ступінь ударозахисту: IK04
Упаковка
- Тип 1 упаковки: PCE, кількість одиниць: 1, вага: 34 г
- Тип 2 упаковки: BB1, кількість одиниць: 10, вага: 431 г
- Тип 3 упаковки: S03, кількість одиниць: 60, вага: 3,073 кг
Гарантія
Гарантія: 18 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Відтінок кольору | Зелений |
| Діапазон | New Unica |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів, cos phi = 0,8 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Кількість розеток | 1 |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. флоу-пак |
| Матеріал | PC: Покриття механізмуPC (полікарбонат) GF10 FR: ОболонкаCuZn37: клемиCuZn33: контакт заземлення |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Область застосування продукту | Живлення |
| Опис виробу | Механізм |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: гнучкий0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: жорсткий |
| Опір ізоляції | > 5 МОм на 500 В |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Стандарти | МЕК 60884-1UNE 20315-1-1UNE 20315-1-2DIN VDE 0620-1 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
- Ціна: від 235,11 ₴

