
Розетка 16А з заземленням, механізм вбудований, алюмінієва, Unica
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роз. з з/к з шторк 16А гвинт зажим алюм.
Розетка з механізмом для вбудованого монтажу, що забезпечує надійне та безпечне живлення електроприладів. Призначена для використання з номінальним струмом 16 А, має сучасний дизайн та відповідає європейським стандартам.
Ключові характеристики
Основні дані
- Діапазон: New Unica
- Тип виробу: Розетка
- Опис виробу: Механізм
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Кількість розеток: 1
- Конфігурація вихідних полюсів: 2P + E
- Стандарт роз’єму: CEE 7/3, Шуко
- Номінальний струм: 16 A
- Номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50/60 Гц
- Кількість модулів: 2 модулі
- Спосіб кріплення: З кліпсою
- Відтінок кольору: Алюмінієвий
- Матеріал: PC (полікарбонат), CuZn37 (клеми), CuZn33 (контакт заземлення)
- Глибина встановлення: 30,5 мм
- Глибина: 40 мм
- Ширина: 45 мм
- Висота: 45 мм
- Маса нетто: 0,033 кг
- Гарантія: 18 місяців
Електричні характеристики
- Електрична зносостійкість: 10000 циклів, cos phi = 0,8
- Опір ізоляції: > 5 МОм на 500 В
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
- Мінімальна вимикаюча здатність: 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6
Стійкість до зовнішнього середовища
- Робоча температура: -5…35 °C
- Температура для зберігання: -5…50 °C
- Стійкість до хімічних речовин: стійкий до спирту, бензину, ацетону та інших розчинників
- Ступінь ударозахисту: IK04
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP21D
Упаковка
- Тип упаковки 1: PCE (1 одиниця в упаковці)
- Тип упаковки 2: BB1 (10 одиниць в упаковці)
- Тип упаковки 3: S04 (140 одиниць в упаковці)
Стандарти і сертифікація
- Стандарти: МЕК 60884-1, UNE 20315-1-1, UNE 20315-1-2, DIN VDE 0620-1
- Сертифікація виробу: AENOREAC
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Відтінок кольору | Алюмінієвий |
| Діапазон | New Unica |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів, cos phi = 0,8 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Кількість розеток | 1 |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. флоу-пак |
| Матеріал | PC: Покриття механізмуPC (полікарбонат) GF10 FR: ОболонкаCuZn37: клемиCuZn33: контакт заземлення |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Область застосування продукту | Живлення |
| Опис виробу | Механізм |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Покриття поверхні | Пофарбований |
| Поперечний переріз кабеля | 0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: гнучкий0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: жорсткий |
| Опір ізоляції | > 5 МОм на 500 В |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Стандарти | МЕК 60884-1UNE 20315-1-1UNE 20315-1-2DIN VDE 0620-1 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
- Ціна: від 436,05 ₴

