
Розетка без штор 16A, 2P+E, вбудована, біла, New Unica
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роз з з/к без штор 16А гвинт зажим біл.
Розетка нового покоління, що поєднує в собі надійність та сучасний дизайн. Ідеально підходить для використання в житлових та комерційних приміщеннях, забезпечуючи безпечне підключення електроприладів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Діапазон: New Unica
- Тип виробу або компоненту: Розетка
- Опис виробу: Механізм з металевим супортом
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Кількість розеток: 1
- Конфігурація вихідних полюсів: 2P + E
- Стандарт роз’єму: CEE 7/3, Шуко
- Опис стандарту роз'єму: Заземлення
- Номінальний струм: 16 A
- Область застосування продукту: Живлення
- Тип поверхні: Без затвора
- [Ue] номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50/60 Гц
- Кількість модулів: 2 модулі
- Спосіб кріплення: Гвинтами або монтажними лапками
- Відтінок кольору: Білий (RAL 9003)
- Клеми підключення: Гвинтові затискачі
- Поперечний переріз кабеля: 0…4 мм², жорсткість кабелю: гнучкий та жорсткий
- Мінімальна вимикаюча здатність: 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6
- Електрична зносостійкість: 10000 циклів, cos phi = 0,8
- Опір ізоляції: > 5 МОм на 500 В
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
- Матеріал: PC (полікарбонат)
- Оболонка: CuZn37
- Контакт заземлення: CuZn33
- Замак: Супорт
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Кількість в одному комплекті: Комплект з 1 шт. флоу-пак
- Стандарти: МЕК 60884-1, DIN VDE 0620-1
- Сертифікація виробу: EAC
- Глибина встановлення: 30,5 мм
- Глибина: 40 мм
- Ширина: 74,5 мм
- Висота: 74,5 мм
- Маса нетто: 0,0665 кг
- Обробка поверхні: Необроблений
- Стійкість до хімічних речовин: Стійкий до спирту (70% і 96%), A-молочної кислоти, розведеного четвертинного амонію, відбілювача, аміаку, мильної води, очищувача кришталю, перекису водню (10 об'ємів), гексану
- Робоча температура навколишнього середовища: -5…35 °C
- Температура навколишнього повітря для збер: -5…50 °C
- Ступінь ударозахисту: IK04
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Характеристики зовнішнього середовища: ацетон, відбілювач, бензин, мастило, рідина для миття вікон, рідке мило
- Тип упаковки: PCE, BB1, S04
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1, 10, 120
- Висота упаковки: 4,000 см, 8,000 см, 30,000 см
- Ширина упаковки: 7,500 см, 20,000 см, 40,000 см
- Довжина упаковки: 7,500 см, 22,500 см, 60,000 см
- Вага упаковки: 67,900 г, 769,000 г, 10,022 кг
- Гарантія: 18 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Діапазон | New Unica |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів, cos phi = 0,8 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Кількість розеток | 1 |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. флоу-пак |
| Матеріал | PC: Покриття механізмуPC (полікарбонат) GF10 FR: ОболонкаCuZn37: клемиCuZn33: контакт заземленняЗамак: Супорт |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Область застосування продукту | Живлення |
| Опис виробу | Механізм з металевим супортом |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: гнучкий0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: жорсткий |
| Опір ізоляції | > 5 МОм на 500 В |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Стандарти | МЕК 60884-1DIN VDE 0620-1 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип поверхні | Без затвора |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
- Ціна: від 233,58 ₴

