
Розетка вбудована з шторками 16A 250V, гвинтове з'єднання, біла - Unica New Schneider Electric
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка Unica New Schneider Electric 16А з гвинтовим зажимом, біла
Розетка Unica New Schneider Electric призначена для використання в житлових, комерційних та готельних приміщеннях. Конфігурація вихідних полюсів цієї розетки - 2P + E з шторками для захисту. Цей пристрій відповідає німецькому стандарту.
Ключові характеристики
Основні технічні дані
- Номінальний струм: 16 А
- Номінальна робоча напруга: 250 В змінного струму
- Монтаж: Вбудований, рівень з поверхнею
- Кількість розеток: 1
- Діапазон температур: від -5°C до 35°C
- Матеріал: полікарбонат
- Колір: білий (RAL 9003), глянцева поверхня
- Ступінь захисту: IK04 (ударостійкість), IP21D (захист від вологи)
- Глибина встановлення: 30,5 мм
- Розміри: (Ш) 74,5 мм x (В) 74,5 мм x (Г) 50 мм
- Вага: 71 г
- Гарантія: 18 місяців
Додаткова інформація
- Тип мережі: Змінний струм
- Стандарт роз’єму: CEE 7/3 (Шуко), заземлення
- Спосіб кріплення: Гвинтами або монтажними лапками
- Клеми підключення: Гвинтові затискачі
- Поперечний переріз кабеля: 0…4 мм²
- Стійкість до хімічних речовин: стійкий до спирту, ацетону, відбілювача, аміаку та ін.
- Електрична зносостійкість: 10000 циклів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Додаткова інформація про розетку | З відкидною кришкою |
| Діапазон | New Unica |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів, cos phi = 0,8 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Кількість розеток | 1 |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. флоу-пак |
| Матеріал | PC: Покриття механізмуPC (полікарбонат) GF10 FR: ОболонкаЗамак: Супорт |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Область застосування продукту | Живлення |
| Опис виробу | Механізм з металевим супортом |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: гнучкий0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: жорсткий |
| Опір ізоляції | > 5 МОм на 500 В |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
- Ціна: від 403,92 ₴

