
Картковий вимикач механічний білий з LED-підсвіткою Asfora, 10A, 2300W
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.КАРТКОВИЙ ВИМИКАЧ МЕХАНІЧНИЙ БІЛИЙ ASFORA
Картковий вимикач Schneider Electric Asfora EPH6200121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб. Це механічний картковий вимикач з LED-підсвіткою, яка допомагає знайти розташування вимикача у темряві. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм 10 А, потужність якого становить 2300 Вт. Його ширина 71 мм, висота 71 мм і глибина 53 мм, та глибина виступу становить 23 мм. Призначений для прихованого монтажу. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Будучи виготовленим з матеріалу ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол), цей картковий вимикач дуже надійний і стійкий. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE. Він повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Будучи безпечним для навколишнього середовища, цей картковий вимикач також є екологічно чистим продуктом преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені вимикачі Asfora тепер мають компактніші механізми, супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цього карткового вимикача. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Діапазон: Asfora
- Тип виробу або компоненту: Картковий вимикач
- Опис виробу: Повний комплект
- Функція перемикання: Одноклавішний вимикач
- Відтінок кольору: Білий
- Тип пакування: Флоу-пак
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Місцева сигналізація: СВІТЛОДІОД
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Номінальний струм: 10 A на 250 В змінний струм
- Кількість кабелів: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Гнучкість кабелю: Гнучкий, Жорсткий, Твердий багатожильний
- Довжина зачистки проводів: 13,0 мм
- Матеріал: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Матеріал провідника: Мідь
- Спосіб кріплення: Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм
- Клеми підключення: Безгвинтові затискачі
- Ширина: 83 мм
- Висота: 83 мм
- Глибина: 53,0 мм
- Глибина проекції: 23 мм
- Маса нетто: 0,0857 кг
- Стандарти: МЕК 60669-1
- Сертифікація виробу: TSE, VDE
- Знак якості: CE, UKR
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Робоча температура навколишнього середовища: -5…40 °C
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Висота 1 упаковки: 5 см
- Ширина 1 упаковки: 11 см
- Довжина 1 упаковки: 16 см
- Вага 1 упаковки: 96 г
- Тип 2 упаковки: BB1
- Кількість одиниць у 2 упаковці: 8
- Висота 2 упаковки: 9,4 см
- Ширина 2 упаковки: 18,5 см
- Довжина 2 упаковки: 27,5 см
- Вага 2 упаковки: 907 г
- Тип 3 упаковки: S04
- Кількість одиниць у 3 упаковці: 96
- Висота 3 упаковки: 30 см
- Ширина 3 упаковки: 40 см
- Довжина 3 упаковки: 60 см
- Вага 3 упаковки: 11,635 кг
- Гарантія: 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтінок кольору | Білий |
| Глибина проекції | 23 мм |
| Глибина | 53,0 мм |
| Гнучкість кабелю | ГнучкийЖорсткийТвердий багатожильний |
| Довжина зачистки проводів | 13,0 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CEUKR |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Маса нетто | 0,0857 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Місцева сигналізація | СВІТЛОДІОД |
| Номінальний струм | 10 A на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…40 °C |
| Сертифікація виробу | TSEVDE |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Тип виробу або компоненту | Картковий вимикач |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Функція перемикання | Одноклавішний вимикач |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: від 739,50 ₴

