
Картковий вимикач механічний білий Asfora, 10A, світлодіодний, без рамки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач картковий, механічний, білий, Asfora, без рамки
Картковий вимикач Schneider Electric Asfora EPH6270121 — це механізм із супортом та накладкою білого кольору. Це 1-полюсний картковий вимикач зі світлодіодом, який забезпечує комфорт і елегантність у вашому приміщенні. Фіксація пристрою здійснюється за допомогою гвинтів та монтажних лапок. Вимикач має номінальний струм 10A та діапазон потужності 2300 Вт.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Діапазон: Asfora
- Тип виробу або компоненту: Картковий вимикач
- Опис виробу: Механізм з супортом
- Функція перемикання: Одноклавішний вимикач
- Відтінок кольору: Білий
- Тип пакування: Флоу-пак
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Місцева сигналізація: СВІТЛОДІОД
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Номінальний струм: 10 A на 250 В змінний струм
- Кількість кабелів: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Гнучкість кабелю: Гнучкий/Жорсткий/Твердий багатожильний
- Довжина зачистки проводів: 13,0 мм
- Матеріал: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Матеріал провідника: Мідь
- Спосіб кріплення: Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм
- Клеми підключення: Безгвинтові затискачі
- Ширина: 71 мм
- Висота: 71 мм
- Глибина: 53,0 мм
- Глибина проекції: 23 мм
- Маса нетто: 0,0738 кг
- Стандарти: МЕК 60669-1
- Сертифікація виробу: TSE, VDE
- Знак якості: CE, UKR
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Робоча температура навколишнього середови: -5…40 °C
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Висота 1 упаковки: 7,100 см
- Ширина 1 упаковки: 7,100 см
- Довжина 1 упаковки: 5,300 см
- Вага 1 упаковки: 74,000 г
- Тип 2 упаковки: BB1
- Кількість одиниць у 2 упаковці: 8
- Висота 2 упаковки: 9,100 см
- Ширина 2 упаковки: 18,500 см
- Довжина 2 упаковки: 27,500 см
- Вага 2 упаковки: 668,000 г
- Тип 3 упаковки: S04
- Кількість одиниць у 3 упаковці: 96
- Висота 3 упаковки: 30 см
- Ширина 3 упаковки: 40 см
- Довжина 3 упаковки: 60 см
- Вага 3 упаковки: 8,666 кг
- Гарантія: 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтінок кольору | Білий |
| Глибина проекції | 23 мм |
| Глибина | 53,0 мм |
| Гнучкість кабелю | ГнучкийЖорсткийТвердий багатожильний |
| Довжина зачистки проводів | 13,0 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CEUKR |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Маса нетто | 0,0738 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Місцева сигналізація | СВІТЛОДІОД |
| Номінальний струм | 10 A на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…40 °C |
| Сертифікація виробу | TSEVDE |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Тип виробу або компоненту | Картковий вимикач |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Функція перемикання | Одноклавішний вимикач |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: від 717,06 ₴

