
Кнопковий вмикач з гвинтовим зажимом, 1 клавіша, білий Asfora
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КНОПКОВИЙ ВИМИКАЧ, З ГВИНТОВИМ ЗАЖИМОМ, БІЛИЙ ASFORA
Кнопковий вимикач ASFORA є ідеальним рішенням для вашого інтер'єру. Він виконаний в класичному білому кольорі, що дозволяє легко вписувати його в будь-який дизайн. Повний комплект забезпечує зручність підключення та монтажу.
Ключові характеристики
Основні дані
- Діапазон: Asfora
- Тип виробу: Кнопка
- Кількість клавіш: 1
- Відтінок кольору: Білий
- Тип пакування: Флоу-пак
- Монтаж пристрою: Вбудований
Технічні характеристики
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Номінальний струм: 10 A на 250 В змінний струм
- Кількість кабелів: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Гнучкість кабелю: Гнучкий/Жорсткий/Твердий багатожильний
- Довжина зачистки проводів: 13,0 мм
- Матеріал: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Матеріал провідника: Мідь
- Спосіб кріплення: Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм
- Клеми підключення: Підйомні клеми
Розміри та вага
- Ширина: 83 мм
- Висота: 83 мм
- Глибина: 43,0 мм
- Глибина проекції: 15 мм
- Маса нетто: 0,0737 кг
Стандарти та сертифікація
- Стандарти: МЕК 60669-1
- Сертифікація виробу: VDE
- Знак якості: CEUKR
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Робоча температура навколишнього середовища: -5…40 °C
Упаковка та гарантія
- Тип 1 упаковки: PCE (1 одиниця)
- Тип 2 упаковки: BB1 (10 одиниць)
- Тип 3 упаковки: S04 (120 одиниць)
- Гарантія: 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтінок кольору | Білий |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Глибина | 43,0 мм |
| Гнучкість кабелю | ГнучкийЖорсткийТвердий багатожильний |
| Довжина зачистки проводів | 13,0 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CEUKR |
| Клеми підключення | Підйомні клеми |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Маса нетто | 0,0737 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Номінальний струм | 10 A на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…40 °C |
| Сертифікація виробу | VDE |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Тип 1 паковання | PCE |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: від 184,62 ₴

