
Двоклавішний самозажимний вимикач 2 клавіші, бронзовий, Asfora
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОКЛАВІШНИЙ ВИМИКАЧ КНОПКОВИЙ, САМОЗАЖИМНИЙ, ASFORA БРОНЗА
Двоклавішний вимикач кнопковий Asfora з самозажимним механізмом стане ідеальним рішенням для вашого інтер'єру. Виконаний в елегантному бронзовому кольорі, він не лише зручний у використанні, але й додає естетичну нотку приміщенню.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Діапазон: Asfora
- Тип виробу або компоненту: Кнопка
- Опис виробу: Механізм з супортом
- Кількість клавіш: 2
- Відтінок кольору: Бронза
- Тип пакування: Флоу-пак
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Номінальний струм: 10 A на 250 В змінний струм
- Кількість кабелів: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Гнучкість кабелю: Гнучкий/Жорсткий/Твердий багатожильний
- Довжина зачистки проводів: 13,0 мм
- Матеріал: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
- Покриття поверхні: Пофарбований
- Матеріал провідника: Мідь
- Спосіб кріплення: Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм
- Клеми підключення: Безгвинтові затискачі
- Ширина: 71 мм
- Висота: 71 мм
- Глибина: 43,0 мм
- Глибина проекції: 15 мм
- Маса нетто: 0,0613 кг
- Стандарти: МЕК 60669-1
- Сертифікація виробу: TSEVDENF
- Знак якості: CEUKR
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Робоча температура навколишнього середови: -5…40 °C
- Гарантія: 18 місяців
Упаковка
- Тип 1 упаковки: PCE; Кількість одиниць у 1 упаковці: 1; Розміри: 4,000 см (висота) x 8,000 см (ширина) x 8,000 см (довжина); Вага: 62,000 г
- Тип 2 упаковки: BB1; Кількість одиниць у 2 упаковці: 10; Розміри: 9,000 см (висота) x 18,500 см (ширина) x 27,500 см (довжина); Вага: 697,000 г
- Тип 3 упаковки: S04; Кількість одиниць у 3 упаковці: 120; Розміри: 30,000 см (висота) x 40,000 см (ширина) x 60,000 см (довжина); Вага: 9,005 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтінок кольору | Бронза |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Глибина | 43,0 мм |
| Гнучкість кабелю | ГнучкийЖорсткийТвердий багатожильний |
| Довжина зачистки проводів | 13,0 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CEUKR |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Маса нетто | 0,0613 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Номінальний струм | 10 A на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | Пофарбований |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…40 °C |
| Сертифікація виробу | TSEVDENF |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Тип 1 паковання | PCE |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: від 279,48 ₴

