
Одноклавішний перемикач з підсвіткою 10AX, білий, Schneider Electric Asfora
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Перемикач одноклавішний з підсвіткою, білий, Asfora, без рамки
Перемикач з підсвіткою Schneider Electric Asfora EPH1570121, механізм із супортом та накладкою білого кольору з 1 клавішею. Це 1-полюсний перемикач зі світлодіодом, який допомагає ідентифікувати пристрій. Фіксація пристрою за допомогою гвинтів та монтажних лапок. Номінальний струм 10AX, діапазон потужності 2300 Вт. Розміри вимикача: (Ш) 71 мм x (В) 71 мм x (Г) 43 мм, глибина встановлення 15 мм. Пристрій може бути встановленний приховано. Поверхня перемикача глянцева, що надає приміщенню елегантного та вишуканого вигляду. Ступінь захисту IP20. Оснащений безгвинтовими клемами. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу, що робить його максимально стійким. Мідний провідниковий матеріал забезпечує надійність. Перемикач отримав сертифікати TSE, VDE. Перемикач відповідає стандарту МЕК 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Оновлена фурнітура Asfora тепер має менші, компактніші накладки, профільовану фіксуючу рамку, а також широкі, профільовані монтажні лапки з поворотною пружиною, тим самим покращуючи якість та функціональність пристроїв. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений, елегантний дизайн ідеально гармонує з будь-яким інтер'єром.
Ключові характеристики
Основні дані
- Діапазон: Asfora
- Тип виробу або компоненту: Вимикач
- Опис виробу: Механізм з супортом
- Кількість клавіш: 1
- Функція перемикання: 1-полюсний на 2 напрямки
- Тип електричного навантаження: Навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт
- Відтінок кольору: Білий
- Тип пакування: Флоу-пак
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Місцева сигналізація: СВІТЛОДІОД
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Номінальний струм: 10 AX на 250 В змінний струм
- Кількість кабелів: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
- Гнучкість кабелю: Гнучкий, Жорсткий, Твердий багатожильний
- Довжина зачистки проводів: 13,0 мм
- Матеріал: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Матеріал провідника: Мідь
- Спосіб кріплення: Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм
- Клеми підключення: Безгвинтові затискачі
- Ширина: 71 мм
- Висота: 71 мм
- Глибина: 43,0 мм
- Глибина проекції: 15 мм
- Маса нетто: 0,06205 кг
- Стандарти: МЕК 60669-1
- Сертифікація виробу: TSE, VDE
- Знак якості: CE, UKR
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Робоча температура навколишнього середови: -5…40 °C
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Висота 1 упаковки: 7,1 см
- Ширина 1 упаковки: 7,1 см
- Довжина 1 упаковки: 4,3 см
- Вага 1 упаковки: 62,0 г
- Тип 2 упаковки: CAR
- Кількість одиниць у 2 упаковці: 10
- Висота 2 упаковки: 9,1 см
- Ширина 2 упаковки: 18,5 см
- Довжина 2 упаковки: 27,5 см
- Вага 2 упаковки: 748,0 г
- Тип 3 упаковки: S04
- Кількість одиниць у 3 упаковці: 120
- Висота 3 упаковки: 30,0 см
- Ширина 3 упаковки: 40,0 см
- Довжина 3 упаковки: 60,0 см
- Вага 3 упаковки: 9,64 кг
- Гарантія: 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтінок кольору | Білий |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Глибина | 43,0 мм |
| Гнучкість кабелю | ГнучкийЖорсткийТвердий багатожильний |
| Довжина зачистки проводів | 13,0 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Маса нетто | 0,06205 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Місцева сигналізація | СВІТЛОДІОД |
| Номінальний струм | 10 AX на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Сертифікація виробу | TSEVDENF |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Тип виробу або компоненту | Вімікач |
| Тип електричного навантаження | Навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Функція перемикання | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: від 214,20 ₴

