
Вимикач трьохклавішний кремовий глянцевий 10AX, Asfora
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач трьохклавішний, кремовий, Asfora, без рамки
Вимикач Schneider Electric Asfora EPH2170123 — це механізм із супортом та накладкою кремового кольору, оснащений 3 клавішами. Це 1-полюсний вимикач, який фіксується за допомогою гвинтів та монтажних лапок. Гладка поверхня вимикача надає елегантного вигляду вашому приміщенню.
Ключові характеристики
Основні дані
- Діапазон: Asfora
- Тип виробу або компоненту: Вимикач
- Опис виробу: Механізм з супортом
- Кількість клавіш: 3
- Функція перемикання: Одноклавішний вимикач
- Відтінок кольору: Кремовий
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Ширина: 83 мм
- Висота: 43 мм
- Глибина: 83 мм
- Маса нетто: 0,0608 кг
- Ступінь захисту: IP20
- Робоча температура навколишнього середовища: -5…40 °C
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Гарантія: 18 місяців
Упаковка
- Тип 1: PCE; Вага: 68,000 г; Розміри: 4,000 см x 8,000 см x 8,000 см
- Тип 2: BB1; Вага: 753,000 г; Розміри: 9,500 см x 18,500 см x 27,500 см; Кількість одиниць у 2 упаковці: 10
- Тип 3: S04; Вага: 9,686 кг; Розміри: 30,000 см x 40,000 см x 60,000 см; Кількість одиниць у 3 упаковці: 120
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 упаковки | 68,000 г |
| Вага 2 упаковки | 753,000 г |
| Висота 1 упаковки | 4,000 см |
| Висота 2 упаковки | 9,500 см |
| Відтінок кольору | Кремовий |
| Глибина | 83 мм |
| Довжина 1 упаковки | 8,000 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,500 см |
| Діапазон | Asfora |
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 120 |
| Маса нетто | 0,0608 кг |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…40 °C |
| Тип 1 паковання | PCE |
| Тип 2 паковання | BB1 |
| Тип 3 паковання | S04 |
| Тип виробу або компоненту | Вімікач |
| Функція перемикання | Одноклавішний вимикач |
| Ширина | 83 мм |
| Ширина 1 паковання | 8,000 см |
| Ширина 2 паковання | 18,500 см |
- Ціна: від 160,65 ₴

