
Двоклавішний кнопковий вимикач 10A, білий, глянцевий, Sedna Design & Elements
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопковий двоклавішний вимикач 10A, білий, Sedna Design & Elements
Вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD111118, механізм з супортом білого кольору. Це двоклавішний кнопковий вимикач, який може бути встановлений приховано. Глянцева обробка поверхні забезпечує яскраве та привабливе покриття. Пристрій виготовлений із термопластичного ABS-UV-стабілізованого матеріалу, що робить його надійним і стійким до зовнішніх факторів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Тип виробу: Кнопка
- Кількість клавіш: 2
- Функція: Одноклавішний вимикач
- Номінальний струм: 10 A
- Номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50 Гц
- Відтінок кольору: Білий (RAL 9003)
- Тип технології: Електромеханічний
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Спосіб кріплення: Монтажні лапки, гвинтами
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Матеріал: Термопластик ABS-UV
- Ступінь захисту: IP20
- Знак відповідності: CE
- Сертифікація продукту: EAC
- Стандарти: МЕК 60669-1
- Гарантія: 18 місяців
Габарити пристрою
- Ширина: 73 мм
- Висота: 73 мм
- Глибина: 37 мм
- Глибина видимої частини: 24 мм
- Вага: 0,058 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | Кнопковий вимикач |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Номінальний струм | 10 A |
| Область застосування продукту | Push-button |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1,5...2,5 мм2 |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51…70 ммГвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип кабелю | ЖорсткийБагатожильнийГнучкий |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип технології | Електромеханічний |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Функція | Одноклавішний вимикач |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 361,59 ₴

