
Кнопка механічна 1-полюсна на 2 напрямки 250 В бежевий Sedna Design
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка на два напрямки Бежевий Sedna Design
Кнопка на два напрямки Sedna Design — це надійний і стильний елемент електровстановок, призначений для зручного управління освітленням. Її елегантний бежевий колір (RAL 1013) і електромеханічна технологія забезпечують відмінну функціональність та довговічність.
Ключові характеристики
Основні дані:
- Тип виробу або компоненту: Кнопка
- Форма доставки: Механізм з супортом
- Область застосування продукту: Push-button
- Кількість клавіш: 1
- Функція: 1-полюсний на 2 напрямки
- Номінальний струм: 10 A
- Номінальна робоча напруга [Ue]: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50 Гц
- Тип технології: Електромеханічний
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Спосіб кріплення: Монтажні лапки
- Матеріал: Термопластик ABS-UV
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Ступінь ударозахисту: IK02
- Висота: 73 мм
- Ширина: 73 мм
- Глибина: 37 мм
- Глибина видимої частини: 24 мм
- Маса нетто: 0,065 кг
- Гарантія: 18 місяців
- Знак відповідності: CE
- Сертифікація виробу: EAC
- Стандарти: МЕК 60669-1
Упаковка:
- Тип 1 упаковки: PCE; Кількість одиниць: 1; Вага: 61,500 г; Розміри: 4 см x 8 см x 8 см
- Тип 2 упаковки: BB1; Кількість одиниць: 10; Вага: 682,000 г; Розміри: 9 см x 18,5 см x 27,5 см
- Тип 3 упаковки: S04; Кількість одиниць: 120; Вага: 8,829 кг; Розміри: 30 см x 40 см x 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | Куліса |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Номінальний струм | 10 A |
| Область застосування продукту | Push-button |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1,5...2,5 мм2 |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 46…60 ммГвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип кабелю | ЖорсткийБагатожильнийГнучкий |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип технології | Електромеханічний |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Функція | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 281,01 ₴

