
Кнопковий вимикач з символом "Дзвоник" та синьою підсвіткою, 10A, чорний - Sedna Design
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вимикач кнопковий з символом "Дзвоник" з синьою підсвіткою, 10A, чорний, Sedna Design
Кнопковий вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements - це механізм з супортом чорного кольору, що поєднує в собі елегантний дизайн та функціональність. Пристрій може бути встановлений приховано, що надає йому естетичного вигляду. Оснащений монтажними лапками та безгвинтовими клемами, вимикач забезпечує легкість підключення та монтажу. Номінальний струм складає 10A, що дозволяє використовувати його з максимальним навантаженням до 2300 Вт.
Ключові характеристики
Основні дані
- Тип: Кнопковий вимикач
- Матеріал: Термопластик ABS-UV, стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Номінальний струм: 10 A
- Номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50 Гц
- Ступінь захисту: IP20
- Гарантія: 18 місяців
Технічні характеристики
- Кількість клавіш: 1
- Форма доставки: Механізм з супортом
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Покриття поверхні: Матовий
- Висота: 73 мм
- Ширина: 73 мм
- Глибина: 37 мм
- Глибина видимої частини: 24 мм
- Маса нетто: 0,061 кг
- Тип технології: Електромеханічний
- Спосіб кріплення: Монтажні лапки (діапазон 46…60 мм) та гвинтами
- Актуатор: Кнопковий вимикач
- Сигналізація: Синій локатор світла
- Тип клем: Безгвинтові затискачі
- Поперечний переріз кабеля: 1,5…2,5 мм²
- Тип кабелю: Жорсткий, багатожильний, гнучкий
- Довжина зачистки проводів: 13 мм
- Ступінь ударозахисту: IK02
- Знак відповідності: CE
- Сертифікація виробу: EAC
- Стандарти: МЕК 60669-1
Вимикач має закруглений профіль, що створює ілюзію легкості та елегантності, роблячи його прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру. Комбінування оздоблення механізмів та рамок дозволяє задовольнити найвибагливіші смаки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | Кнопковий вимикач |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Маркування | Піктограма "дзвоник" |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Місцева сигналізація | Синій Локатор світла |
| Номінальний струм | 10 A |
| Область застосування продукту | Push-button |
| Оздоблення поверхні | Пофарбований |
| Покриття поверхні | Матовий |
| Поперечний переріз кабеля | 1,5...2,5 мм2 |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 46…60 ммГвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип кабелю | ЖорсткийБагатожильнийГнучкий |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип технології | Електромеханічний |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Функція | Одноклавішний вимикач |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 892,50 ₴

